Polski Elektryk Leicester i okolice

Dodano:
Polski Elektryk Leicester i okolice

Polski Elektryk w Leicester - Profesjonalne Usługi ElektrycznePotrzebujesz doświadczonego elektryka w Leicester? Nie szukaj dalej! Oferuję kompleksowe usługi elektryczne w profesjonalny i niezawodny sposób. Jako polski elektryk z wieloletnim doświadczeniem w branży, zapewniam wysoką jakość pracy i pełne zadowolenie klienta.Moje usługi obejmują:

  1. Instalacje elektryczne - projektowanie i montaż nowych systemów elektrycznych w domach, mieszkaniach, biurach i sklepach.
  2. Nowe instalacje.
  3. Naprawy i konserwacja - szybka i skuteczna naprawa usterek elektrycznych oraz regularne przeglądy, aby zapewnić bezpieczeństwo i sprawność instalacji.
  4. Oświetlenie - instalacja oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, w tym LED, żarówek, reflektorów i taśm LED.
  5. Gniazdka i przełączniki - wymiana i instalacja gniazdek, przełączników, włączników czasowych i innych elementów elektrycznych.
  6. Inspekcje elektryczne EICR
  7. Landlord Electrical Safety Check
Gwarantuję fachowe podejście, terminowość i konkurencyjne ceny. Posiadam odpowiednie kwalifikacje i jestem ubezpieczony, aby zapewnić Ci spokój i pewność, że Twoje zadanie zostanie wykonane z należytą starannością i zgodnie z przepisami. Jestem zarejestrowany w NICEIC jako Approved Contractor.Skontaktuj się ze mną już dziś, aby omówić swoje potrzeby elektryczne i otrzymać bezpłatną wycenę. Jako polski elektryk w Leicester, z przyjemnością pomogę Ci zrealizować Twoje projekty elektryczne.

£10.00 / usługę/produkt

Kontakt:

Lech
East Midlands
07403342839