Programista Operator Mechanik maszyn CNC Anglia

Dodano:

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje pracowników do pracy w zakładzie produkującym maszyny

- Miejsce pracy: Llanwrtyd Wells - Walia

-  umowa o pracę: początkowa stawka godzinowa:  £12 Brutto z czasem wzrasta
- Zapewnione zakwaterowanie: 75 funtów tygodniowo

Zakres obowiązków:

  • obsługa i programowanie maszyn CNC Frezarek i Tokarek: Heidenhain Siemens Mazatrol Fanuc, Teach-in, Mazak, Okuma
  • produkcja średniej wielkości elementów
  • kontrola maszyn, usuwanie usterek mechanicznych

wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego B1/B2
  • doświadczenie
  • umiejętność programowania maszyn CNC
  • znajomość rysunku urządzeń pomiarowych

więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy o pracę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: CnC Anglia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

£9000.00 / usługę/produkt

Kontakt:

Jakub
East Midlands