Kurs Krupierski - praca w kasynie

Dodano:
Kurs Krupierski - praca w kasynie

Nasza skola oferuje kursy krupierskie przygotowujace do pracy w kasynie. Po ukonczeniu kursu zapewniamy prace w jednym z londynskich kasyn badz tez w kasynie poza Londynem.  Mozliwa rowniez praca na statkach (cruise ships).Kursy krupierskie opieraja sie prawie w calosci na praktyczmej nauce zawodu dlatego w naszej szkole uzywamy stolow dokladnie takich jakie mozna znalezc w kasynach na caym swiecie a kazdy z naszych instruktorow ma rozlegle doswiadczenie w pracy i szkoleniu w kasynach.Od osob zainteresowanych kursem i praca w kasynach, wymagamy komunikatywnego jezyka angielskiego i podstawowych zdolnosci arytmetycznych.Pensja krupiera, ktory rozpoczyna prace w kasynach waha sie od £17,500 poza Londynem ( plus napiwki) do £22,000 w Londynie ( plus znaczne napiwki). Doswiadczeni krupierzy w londynskich kasynach zarabiaja nawet do £30,000 rocznie plus bardzo dobre napiwki rzedu £1000-£3000 miesiecznie.Nowe kursy zaczyja sie co tydzien a szkolenie krupierskie zajmuje ok 8 tygodni.Nasza szkola jest otwarta od Poniedzialku do Soboty w godzinach od 14 do 23. Na kurs mozna uczeszczac w tych godzinach a liczna godzin jest do wyboru chociaz zalecamy minimum 5-6 godzin dziennie.Zainteresowanych prosimy o kontakt na: contact@aceacademy.eu badz telefonicznie na 07858703131 lub SMS na 07792264150.Wiecej mozna sie rowniez dowiedziec na www.aceacademy.eu

£1685.00 / usługę/produkt

Kontakt:

Lukasz
East Midlands
07858703131