Strzelanina w Szkocji. Jedna ofiara śmiertelna

Strzelanina w Szkocji. Jedna ofiara śmiertelna

Jedna osoba nie żyje, a trzy zostały ranne. To wynik środowej strzelaniny na Isle of Skye oraz w Wester Ross w Szkocji. W związku ze sprawą policja aresztowała 39-latka.

Do tragedii doszło w środę w godzinach porannych w zachodniej Szkocji. W kilku strzelaninach zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne. Policja łączy ze sobą wszystkie incydenty. W związku ze sprawą aresztowano 39-letniego mężczyznę.

Do zdarzeń doszło na Isle of Skye oraz w Wester Ross. Tuż przed godziną 9:00 rano w południowej dzielnicy Skye, Tarskavaig policja została wezwana do jednej z posiadłości. Tam funkcjonariusze znaleźli ranną 32-latkę. Po pół godziny służby otrzymały informację o kolejnym incydencie w pobliżu – w rejonie Teangue. Okazało się, że ktoś strzela z broni palnej. Gdy policja przybyła na miejsce, znalazła ciało 47-letniego mężczyzny. Po chwili funkcjonariusze zostali wezwani do kolejnej posiadłości, ponieważ i tam słyszano strzały. Łącznie jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne. Ofiary zostały natychmiast przetransportowane do szpitala.

Funkcjonariusze policji aresztowali 39-letniego mężczyznę. Również wymagał on hospitalizacji. Służby łączą ze sobą wszystkie incydenty. Trwa śledztwo.

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako