Opiekun Medyczny Anglia

Dodano:

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego i irlandzkiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Jeśli jesteś osobą która:
- jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
- ma podstawowe doświadczenie w opiece nad inną osobą
- zna język angielski w stopniu komunikatywnym
- chcesz dobrze zarobić
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent opieki zdrowotnej(Health Care assistent) w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset, East Sussex oraz Irlandia Północna min. Belfast)

wynagrodzenie: 402 - 500 Funtów za tydzień

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- podstawowe doświadczenie w opiece

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

Klient zapewnia:  Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku polskim i angielskim na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: Asystent Opieki Anglia Irlandia Północna

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

£2000.00 / usługę/produkt

Kontakt:

Jakub
East Midlands