Pokoje w centrum Coventry

Dodano:
Pokoje w centrum Coventry

2 Pokoje szukają pracujących, ceniących sobie spokój lokatorów.
Pierwszy to przytulny pokój na pierwszym piętrze sąsiadujący z miejscem do którego nawet król chodzi piechotą i to miejsce jest dzielone tylko z 1 osobą, dzięki czemu nie straszne nam kolejki pod prysznic. Ponadto mimo, iż nie jest kolosem pomieścił całe potrzebne wyposażenie- łóżko, szafę, szafkę nocną, możliwość dostawienia biurka na życzenie przyszłego mieszkańca (jak to mówią mały, ale wariat ;)) I tutaj cena to £80 tygodniowo
Drugi to pokój znajdue się w bliskim sąsiedztwie i dzieli je jedynie kilka kroków. Pokój po za wyposażeniem w postaci łóżka, szafy, biurka, a także własnej łazienki więc mamy ją w pełni tylko dla siebie. Cena to £110 tygodniowo.
Dom znajduje się w samym sercu Coventry CV12JH więc do muzeum Transportu dojdziemy w 16minut, do stacji kolejowej w 18minut, a Far Gosford jest za rogiem. Bliskość sklepów oraz restauracji w których kupimy coś na wynos jest tak bliska, że dostawa będzie w trybie natychmiastowym, a więc głód nam nie straszny.
Jeśli jesteś osobą szukającą pokoju, pracującą i ceniącą sobie spokój oraz porządek w domu, napisz lub zadzwoń 07544354205.

£80.00 / tydzień

Kontakt:

Dorota
West Midlands
07544354205