Bezpłatna konsultacja i pomoc Designera

Dodano:

Profesjonalny Designer
Potrzebujesz darmowej pomocy przy stronie internetowej lub grafice? Potrzebujesz nowe logo lub wsparcia przy kampanii reklamowej? A może pracujesz nad nowym sklepem internetowym i jesteś w kropce?Ze swoim 10 letnim doświadczeniem w branży, mogę śmiało zaoferować profesjonalne konsultacje na temat Twojego biznesu online - małego czy dużego.

W Londynie miałem szczęście pracować jako Product Designer dla wielu znanych marek: Santander, Barclays, PokerStars, ThomasCook, Costa Coffee.

Oferuje 30 minut darmowej konsultacji na dowolny temat związany z budowaniem biznesu w internecie lub grafiki internetowej. Pomoc kreatywna i techniczna - po polsku i angielsku.

Nie ważne czy budujesz mały sklep na Facebook czy posiadasz już zaawansowaną stronę lub aplikację. Może masz jakiś mały problem i potrzebujesz designera tylko na parę minut? Jestem do Twojej dyspozycji.

Podczas rozmowy mogę zaoferować nieodpłatną pomoc przy prostych rzeczach lub wskazać najlepszą drogę do rozwiązania tych większych. Kto wie? Może zostaniemy biznesowymi partnerami?

Portfolio: https://marceli.uk
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/marcelicieplik/

Ogłoszenie nie jest stworzone aby zebrać grupę potencjalnych klientów i nie szukam pracodawcy. Jestem dobrze usytuowanym designerem w branży, a swoje usługi i czas proponuje za darmo w ramach budowania własnego wizerunku i zebrania tzw. "Sucess Stories".

/ usługę/produkt

Kontakt:

Marceli
East Midlands