Opiekun Seniora Care and Support Assistant Domiciliary Anglia

Dodano:

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w opiece nad osobami starszymi

Wysokie  wynagrodzenie: 500 Funtów za tydzień z możliwością wyrabiania nadgodzin

Care and Support Assistant Domiciliary (różne lokalizacje: Hampshire, Dorset, Devon, Brecon, Surrey, Wiltshire)

Praca polega na krótkich wizytach domowych u pacjentów potrzebujących wsparcia. Podczas jednego dnia pracy odwiedzamy kilku pacjentów.

Pracodawca zwraca koszty przelotu, organizuje zakwaterowanie, zapewnia samochód i benzynę

posiadanie prawa jazdy i chęć prowadzenia samochodu w lewostronnym ruchu jest warunkiem koniecznym

język angielski na poziomie dobrym jest warunkiem koniecznym

pracodawca płaci za czas pomiędzy przejazdami!

Nie trzeba mieć doświadczenia zawodowego w opiece aby podjąć pracę, zapewniamy bezpłatne szkolenie

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- prawo jazdy kategorii B
- podstawowe doświadczenie w opiece

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad pacjentami w ich miejscu zamieszkania
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony w oparciu o brytyjską umowę o pracę

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: Domiciliary Anglia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

£9000.00 / usługę/produkt

Kontakt:

Jakub
London