Praca Brokera

Dodano:

Witam wszystkich serdecznie! Ten post to swojego rodzaju ogłoszenie – ostrzegam ????


Może od razu napiszę, że NIE proponuję pracy, NIE kieruję tego do „siedzących w domu mam pragnących dorobić”, NIE jest to praca zdalna, NIE wystarczy mała znajomość komputera oraz TRZEBA być mobilnym. Konkretnie, proponuję współpracę. Żeby nie pisać książki powiem w skrócie:
Nasza firma jest firmą brokerską. Zajmujemy się doradzaniem (nie sprzedażą ofert danej firmy lub panelu) ale prawdziwym doradzaniem klientom do ich indywidualnych potrzeb. Mamy więc oczywiście dostęp do tzw. „whole of market”. Naszym zadaniem jest znać od podszewki każdą firmę, aby móc znaleźć dla klienta taką ofertę, która jest dla niego bezwzględnie najlepszym rozwiązaniem. 


Bardzo wysoko cenimy sobie renomę naszej firmy, dlatego też post ten NIE jest propozycją pracy. Jest to propozycja rozmowy o pracę więc typowego „interwiew”. Poszukujemy osób ambitnych, które chcą się rozwijać, poszerzać wiedzę, pragnących tworzyć część zgranego teamu, ale przede wszystkim gotowych się zaangażować. Jest to praca na pełny etat (nie podejmuję współpracy z osobami, które szukają „dodatkowego zarobku”), oczywiście jak można się domyślać zarobki oparte są na prowizji więc samozatrudnienie (tak jak samozatrudniony budowlaniec, mechanik czy elektryk – jeśli mamy klientów mamy dochody, jeśli nie robimy nic również nic nie zarabiamy). Jak ktoś lubi zarabiać to nie będzie miał z tym problemu. Oczywiście rozpoczęcie pracy nie wymaga natychmiastowej rezygnacji ze swojej obecnej.


Pomimo że naturalnie szkolimy nowych brokerów to szukamy osób z doświadczeniem w biznesie. Nie dyskwalifikuje to jednak osób, które chciałyby dopiero zacząć swoją karierę. Zaznaczę, że post ten pojawi się na różnych grupach w różnych miastach, ponieważ moim celem jest tylko kilku brokerów na miasto (w zależności od wielkości miasta) a nie kilkunastu na metr kwadratowy. Tym samym ilość doradców, których przyjmiemy w każdym mieście jest ograniczona. 


Tak więc jeśli jesteś już doradcą, a obecna praca nie satysfakcjonuje Cię w pełni, masz ograniczone opcje dla klientów, brakuje Ci wyzwań, stoisz w miejscu, chcesz czegoś więcej – zapraszam!
Jeśli nie masz doświadczenia, ale wierzysz, że masz predyspozycje do tego by podjąć się takiej pracy – również zapraszam.


Więcej informacji oczywiście w wiadomości prywatnej – post jest już wystarczająco długi ????


Ps. Chodzi oczywiście o doradztwo w sprawie ubezpieczeń (wszelkiego rodzaju prywatne czy też biznesowe) oraz jak już będzie doradca gotowy to kredyty mieszkaniowe (tzw. Mortgage Advisor).


Pozdrawiam!

/ usługę/produkt

Kontakt:

Weronika Jakubiak
South West
07881229484