Kamieniarz monter blatów budowlaniec Anglia

Dodano:

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego brytyjskiego klienta poszukuje osób do szlifowania i montażu blatów granitowych

Poszukujemy osób na 2 stanowiska: do szlifowania i montażu blatów granitowych
Praca w firmie produkującej blaty z granitu

Miejsce pracy: Anglia Salisbury, Wiltshire

oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, brytyjska umowa 12 - 16 Funtów za godzinę
- zakawaterowanie zapewnione płatne (koszt ok 70 Funtów tygodniowo), w cenie dostęp do internetu, telewizja

obowiązki:
- instalacja granitowych i kwarcowych blatów. Prace mogą polegać na przygotowaniu blatów roboczych pod kątem wycięcia zlewu i rowków drenażowych.

Wymagania:
doświadczenie kamieniarza lub przy szlifowaniu granitu - Szlifiarz
doświadczenie w montażu blatów granitowych - monter
język angielski na poziomie B1 (komunikatwna znajomość)
prawo jazdy kategorii B
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: Kamieniarz

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

£9000.00 / usługę/produkt

Kontakt:

Jakub
East Midlands