Projekty wnętrz, wizualizacje pomieszczeń

Dodano:
Projekty wnętrz, wizualizacje pomieszczeń

Projektowanie wnętrz to moja pasja, którą realizuję z wielkim zaangażowaniem. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta z pięknego ale jednocześnie funkcjonalnego wnętrza, które tworzę w oparciu o Jego potrzeby. Uważam, że prostota w połączeniu z elegancją to klucz do stworzenia klimatycznego i nastrojowego wnętrza do którego zawsze będzie chciał wracać. Dlatego tworzę realne do wykonania projekty, tak aby finalnie spełniały oczekiwania klientów pod każdym względem. Dbam przy tym o szczegóły przy doborze odpowiednich materiałów wykończeniowych i elementów wystroju. 

Służę pomocą i nieograniczoną konsultacją oraz aktywnie uczestniczę w realizacji projektu na każdym etapie inwestycji. Proponuję kilka koncepcji projektu i propozycji materiałów, tak aby klient dokonał najlepszego dla siebie wyboru. Zmiany w projekcie wprowadzam bezpłatnie na każdym etapie inwestycji. 

Oferuję:
- koncepcję układu funkcjonalnego (2-3 warianty do wyboru),
- dobór materiałów wykończeniowych (płytek, podłóg, tapet, kolorystyki, oświetlenia, dekoracji, mebli i sprzętu,
- wizualizacje fotorealistyczne (3D) wybranego wariantu,
- przygotowanie dokumentacji technicznej dla wykonawców,
- zestawienie materiałów i kosztorys,
- nadzór autorski nad pracami wykończeniowymi,
- projektowanie mebli kuchennych, szaf, mebli na wymiar,
- Home Staging- przygotowanie wnętrz do korzystniejszej sprzedaży lub wynajmu.

Jeśli zastanawiasz się nad zatrudnieniem projektanta wnętrz i nad tym, czy przyniesie Ci to realne korzyści (oszczędność czasu i pieniędzy), zapytaj mnie o koncepcję układu funkcjonalnego (2 -3 warianty do wyboru – rysunek 2D). W ten sposób niewielkim kosztem otrzymasz pomoc niezbędną w przyszłym zaprojektowaniu Twoich wnętrz lub zdecydujesz o podjęciu dalszej współpracy ze mną.

£100.00 /

Kontakt:

Dominik
South West