Sesje kobiece, fotografia boudoir CAŁY LONDYN

Dodano:
Sesje kobiece, fotografia boudoir CAŁY LONDYN

Czy chcesz przedstawić światu drzemiącą w Tobie kobiecość? A może chcesz sprawić prezent ukochanej osobie? Sesja kobieca to rozwiązanie obu tych problemów.

Głównym celem sesji kobiecej jest zatrzymanie w jednej klatce Twojego piękna i kobiecości. To Ty decydujesz, jaka ma być Twoja sesja – nie musisz obawiać się jakiejkolwiek presji ze strony fotografa. Najważniejsze jest to, byś czuła się swobodnie. Otwartość to jeden z ważniejszych elementów sesji kobiecych i mam wielką nadzieję, że klimat jaki razem stworzymy pozwoli nam na wykonanie niepowtarzalnych zdjęć. Tego typu sesje dedykowane są dosłownie dla każdego – zakres wykonywanych zdjęć jest bardzo szeroki. 
Fotograf dostosuje się do Twojej strefy komfortu bez względu na wszelkie czynniki. Jeżeli pomoże Ci obecność bliskiej przyjaciółki – weź ją ze sobą! Makijaż jest wykonywany na miejscu. 
Obecnie studio mieści się w Poznaniu, ale usługi świadczymy też na terenie Londynu. W przypadku zainteresowania sesją prosimy o kontakt - ustalimy termin. 

Portfolio znajdą Państwo na stronie: http://gagastudio.pl oraz http://agnieszkakonowalow.com

500.00 zł / usługę/produkt

Kontakt:

Agnieszka Konowalow
London