Ostatnia szansa zakupu wejściówek na pokaz fajerwerków w Londynie

Ostatnia szansa zakupu wejściówek na pokaz fajerwerków w Londynie

Już w przyszłym tygodniu pojawi się ostatnia szansa na zakup wejściówek na pokaz fajerwerków nad brzegiem Tamizy w Londynie. Brytyjska stolica będzie mogła świętować bez ograniczeń po raz pierwszy od czasów pandemii.

W południe 2 grudnia do sprzedaży ma trafić ostatnie 50 tys. biletów na pokaz sztucznych ogni. Pierwsza partia z identyczną liczbą wejściówek wyprzedała się w ok. 5 godzin.

W ubiegłym roku ze względu na restrykcje covidowe pokazy odbywały się w kilku różnych miejscach. Całość widowiska można było oglądać zatem wyłącznie za pośrednictwem telewizji.

W ubiegłym miesiącu burmistrz Londynu Sadiq Khan poinformował, że ponad 100 tys. osób będzie mogło podziwiać pokaz sztucznych ogni tuż obok London Eye. Po raz pierwszy od 2019 roku.

Bilety kosztują 15 funtów z uwzględnieniem opłaty za obsługę systemu biletowego. Ponadto osoby zainteresowane mogą dokonać dodatkowej darowizny za pośrednictwem systemu TAP London na rzecz organizacji charytatywnej, która zajmuje się rozwiązywaniem problemu bezdomności - Centrepoint, Depaul UK i New Horizon Youth Centre.

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako