Somerset: Policja aresztowała Gimp Mana

Somerset: Policja aresztowała Gimp Mana

W tym tygodniu policja w Somerset zmobilizowała wszystkie siły, aby zatrzymać Gimp Mana, który znowu zaczął terroryzować mieszkańców.

Policjanci w nocy z wtorku na środę otrzymali informację o tym, że Gimp Man pojawił się w Cleeve, w North Somerset. Osobnik ubrany w gumowy kombinezon oraz maskę z czerwonymi oczami i szwami wokół ust zaczepił na ulicy dwie osoby. Już w 2019 roku, 2021 roku i czerwcu tego roku zdarzały się sytuacje, gdy osoba w takim ubraniu zaczepiała przechodniów, dotykała się po genitaliach i turlała po ziemi. Policja postanowiła wykorzystać wszystkie możliwe środki, w tym helikoptery i psy policyjne, aby ująć mężczyznę. Ostatecznie udało się go zatrzymać.

Na razie nie podano zbyt wielu informacji o zatrzymanym. Wiadomo, że ma 30-kilka lat i że usłyszał zarzut zakłócania porządku publicznego. Mężczyzna został wypuszczony za kaucją. Otrzymał jednak zakaz opuszczania domu w godzinach 21-6 oraz nakaz stawiania się na najbliższym komisariacie policji na każde wezwanie. Ponadto policja postanowiła zwiększyć liczbę patroli policyjnych w okolicy, aby mieszkańcy czuli się spokojniej.

Mężczyzna nie zaatakował nikogo fizycznie, jednak sama obecność w nietypowym stroju i nieprzyzwoite ruchy, na jakie sobie pozwala, budziły niepokój wśród lokalnej społeczności.  

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako