Walia: Mężczyzna wypadł z kolejki górskiej podczas jazdy

Walia: Mężczyzna wypadł z kolejki górskiej podczas jazdy

Pasażerowie kolejki górskiej w Oakwood Theme Park w Pembrokeshire w Walii przeżyli chwilę grozy. Krzyczeli, aby obsługa zatrzymała wagoniki. Z jednego z nich wypadł mężczyzna, pozostali uczestnicy przejazdu musieli mocno trzymać się poręczy, aby nie podzielić jego losów.

Na razie nie wiadomo dokładnie, co stało się podczas przejażdżki kolejką górską w wesołym miasteczku Oakwood Theme Park w Pembrokeshire. Z doniesień świadków wynika, że z pojazdu wypadł dorosły mężczyzna. Kolejka w trakcie jazdy miała mocno chwiać się na boki. Wydawało się, jakby miała zaraz wypaść z torów.

Pasażerowie mieli głośno krzyczeć, aby zatrzymano kolejkę, po tym, jak zaobserwowali, że ostatnie wagoniki ślizgają się i zsuwają z toru. Personel parku także był spanikowany i próbował zatrzymać kolejkę. Trawiło to jednak chwilę. Pasażerów ewakuowano.

Zdaniem świadków w trawie widzieli mężczyznę leżącego twarzą w dół. Obok niego miał czuwać członek personelu Oakwood Theme Park i sanitariusz. Mężczyzna miał być przytomny, w kontakcie. Wkrótce na terenie parku pojawili się ratownicy medyczni. Przetransportowali oni pacjenta do pobliskiego szpitala.

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako