Bristol: Pożar budynku mieszkalnego. Jedna osoba nie żyje

Bristol: Pożar budynku mieszkalnego. Jedna osoba nie żyje

W niedzielę po godzinie drugiej w nocy służby ratunkowe w Bristolu otrzymały wezwanie do pożaru budynku mieszkalnego Twinnell House na Wills Drive w pobliżu Stapleton Road. W tragicznym zdarzeniu zginęła jedna osoba, a osiem trafiło do szpitala. Łącznie ewakuowano 90 mieszkańców.

Policja potwierdziła, że jest jedna ofiara śmiertelna. To mężczyzna, który zginął w pożarze budynku mieszkalnego w Bristolu w nocy z soboty na niedzielę. Do szpitala odwieziono osiem osób, jedna z nich z niewielkimi obrażeniami. Pozostałe miały objawy zatrucia dymem. Na miejscu pomocy udzielono trzem osobom.

Łącznie z budynku ewakuowano 90 osób. Obudziły ich krzyki ludzi oraz policja pukająca do drzwi. Niektórzy opuścili budynek jeszcze przed przyjazdem służb.

Urząd miasta przygotował miejsce, w którym mogą zatrzymać się poszkodowani w pożarze. W kościele św. Mikołaja z Tolentino przy Lawfords Gate wsparcie otrzymało 40 osób. Awaryjne zakwaterowanie zostanie zaproponowane osobom, które tego potrzebują – poinformował o tym Bristol City Council.

Policja nie przeprowadziła jeszcze identyfikacji ofiary śmiertelnej. Wstępnie jednak ustalono, kto to był. Trwa dochodzenie, które ma wyjaśnić przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako