Jest wyrok w sprawie najemcy, który zamordował swoją landlady

Jest wyrok w sprawie najemcy, który zamordował swoją landlady

57-letni Mohsen S. zabił 42-letnią właścicielkę domu, który wynajmował. Penny zginęła od ciosów nożem – otrzymała ich aż 12. Do zbrodni doszło w Sutton w Londynie. Teraz sąd wydał wyrok w tej sprawie.

Do tragedii doszło 27 maja 2021 roku. W ubiegłym tygodniu sąd Kingston Crown Court wydał wyrok w tej sprawie. Mohsen S. został uznany winnym zarzucanych mu czynów. Mężczyzna zaprzeczył, że jest sprawcą, jednak ława przysięgłych nie miała żadnych wątpliwości. 57-latek usłyszał wyrok dożywocia. Za kratkami spędzi co najmniej 18 lat.

Mohsen S. mieszkał przez krótki czas przed popełnieniem przestępstwa w domu swojej ofiary. 27 maja 2021 roku tuż przed godziną 22:00 sąsiedzi usłyszeli niepokojące odgłosy. Wezwali policję. Funkcjonariusze znaleźli na miejsc poważnie ranną kobietę. Próbowali uratować jej życie, jednak nie udało im się to. Penny zmarła na miejscu.

Wkrótce po brutalnym ataku aresztowano lokatora 42-latki. Mężczyzna palił papierosa na przystanku autobusowym. Udało się go szybko zlokalizować, ponieważ trzech sąsiadów postanowiło go śledzić.

W toku śledztwa wyszło na jaw, że mężczyzna wprowadził się do lokalu 19 kwietnia. Jednak szybko okazało się, że nie dba odpowiednio o higienę i porządek. Dlatego też Penny nie chciała, by ten dłużej z nią mieszkał. To właśnie prośba o wyprowadzenie się z jej domu miała popchnąć 57-latka do tak brutalnej zbrodni.

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako