Skandaliczne zachowanie policjantki. Oddała mocz w przymierzalni

Skandaliczne zachowanie policjantki. Oddała mocz w przymierzalni

24-letnia policjantka upiła się tak bardzo, że postanowiła załatwić swoje potrzeby fizjologiczne w przymierzalni sklepu Urban Outfitters. Kobieta była po służbie. Co prawda, groziło jej dyscyplinarne zwolnienie z pracy, ale ostateczni otrzymała pouczenie. Funkcjonariuszka cieszyła się bowiem bardzo dobrą opinią w pracy.

24-latka cieszyła się dużym uznaniem wśród współpracowników oraz przełożonych. Jej kariera w policji stanęła jednak pod znakiem zapytania. Pewnego dnia kobieta udała się z przyjaciółką na brunch, podczas którego spożyły razem pół butelki prosecco, trzy drinki oraz Jacka Danielsa z colą. Mocno wstawione kobiety udały się do sklepu Urban Outfitters. Chciały skorzystać z toalety, jednak okazało się, że w sklepie ich nie ma. Policjantka postanowiła zatem udać się do przymierzalni, gdzie oddała mocz. Sklep musiał zapłacić niemal 500 funtów za profesjonalne czyszczenie przymierzalni.

Policja szybko namierzyła sprawczynię całego zajścia. Początkowo 24-latka nie przyznawała się do winy. Oznajmiła, że udała się do przymierzalni, aby poprawić biustonosz. Wszystkie dowody świadczyły jednak przeciwko niej. Nie udało jej się utrzymać przedstawianej przez nią wersji wydarzeń. Kobieta nie straciła jednak pracy. Otrzymała pisemne ostrzeżenie na okres 5 lat.

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako