Znamy więcej szczegółów morderstwa 9-latki w Liverpoolu

Znamy więcej szczegółów morderstwa 9-latki w Liverpoolu

Policja poszukuje mężczyzny, który zastrzelił 9-latkę w jej domu w Liverpoolu. Według dotychczasowych ustaleń dziewczynka została zamordowana przez zamaskowanego napastnika, który w pogoni za innym mężczyzną wpadł do jej domu. Olivia zmarła, a jej matka została ranna w rękę.

Merseyside Police prosi każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na temat sprawcy o to, aby przekazał je służbom. Można tego dokonać również anonimowo. Śledczy przeglądają nagrania z kamer przemysłowych oraz przeprowadzają rozmowy z lokalnymi mieszkańcami.

Wychodzi na to, że zabójstwo 9-latki było przypadkowe. Nieznany mężczyzna wpadł do jej domu, za nim wbiegł uzbrojony zamaskowany napastnik. Oddał on strzały na oślep, trafiając w klatkę piersiową Olivii. Matka dziewczynki została postrzelona w nadgarstek. Mężczyzna, który jako pierwszy wbiegł do domu, również został postrzelony. W ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Funkcjonariusze aresztowali go w środę.

W innym szpitalu znajduje się matka 9-latkii. Jej rodzina nie ma związku z żadnym z dwóch mężczyzn.

Napastnik to mężczyzna o wzroście około 170 cm, o szczupłej budowie ciała. W dniu zabójstwa ubrany był w czarną watową kurtkę, czarną kominiarkę oraz czarne rękawiczki.

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako