Manchester: Policja poszukuje mężczyzny w związku z uprowadzeniem 6-latki

Manchester: Policja poszukuje mężczyzny w związku z uprowadzeniem 6-latki

Policja z Manchesteru poszukuje mężczyzny, który uprowadził 6-letnią dziewczynkę. Dziecko zostało zabrane do lasu w Droylsden w środę ok. godziny 16:00. Służby publikują zdjęcia i proszą każdego, kto ma jakąkolwiek wiedzę na temat przedstawionej na nich osoby o kontakt. Jednocześnie uczulają, aby rodzice bardziej zwracali uwagę na swoje pociechy.

Greater Manchester Police prowadzi śledztwo dotyczące uprowadzenia dziecka w Droylsden. Zdarzenie miało miejsce w środę po godzinie 16:00. Funkcjonariusze odebrali kilka zgłoszeń w związku ze sprawą.

Sześciolatka została odnaleziona szybko. Mężczyzny jak na razie nie udało się schwytać. Policja obawia się, że może próbować porwać inne dzieci.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do porwania doszło na Warne Avenue. Mężczyzna uprowadził dziewczynkę na zalesiony obszar w okolicy nieczynnego toru kolejowego w kierunku Manchester Road.

Greater Manchester Police opublikowała zdjęcia podejrzanego. Do pracy w terenie oddelegowano dodatkowych funkcjonariuszy policji i PCSO, aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo.

W środę policja zatrzymała 35-letniego mężczyznę, jednak nie była to postać ze zdjęć. Po przesłuchaniu został on zwolniony bez postawienia mu żadnych zarzutów.

Policja prosi o kontakt każdą osobę, która widziała człowieka z opublikowanych zdjęć. Zgłoszenia można dokonać pod numerem 999 (numer sprawy 2270 z dnia 17.08.2022). Anonimowe informacje można przekazać do organizacji charytatywnej Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako