Poland Street: Mężczyzna śmiertelnie dźgnięty nożem

Poland Street: Mężczyzna śmiertelnie dźgnięty nożem

W poniedziałek w godzinach przedpołudniowych na Poland Street w pobliżu Oxford Street w Londynie doszło do morderstwa. Mężczyzna zginął w wyniku dźgnięcia nożem. Obrażenia, których doznał, okazały się śmiertelne.

Policja dotarła na miejsce zdarzenia ok. godziny 11:40. Tam też znalazła mężczyznę z ranami kłutymi. Ratownicy medyczni starali się udzielić pomocy ofierze nożownika. Na miejscu pojawił się także helikopter ratunkowy. Niestety, mężczyzna zmarł po 40 minutach.

Metropolian Police poinformowała, że w związku ze sprawą dokonała aresztowania. Według służby nie ma zagrożenia dla innych osób. Policjanci, którzy prowadzą śledztwo, byli widziani m.in. w koreańskiej restauracji na Poland Street, a także w sklepie odzieżowym Flannels na Oxford Street.

Nie potwierdzono oficjalnie tożsamości ofiary. Z zeznań świadków wynika, że w pobliżu restauracji doszło do awantury. Na ulicy miały rozlec się krzyki, ktoś miał broń, a ktoś upadł na ziemię. Nieoficjalnie mówi się, że w bójce brało udział dwóch szefów kuchni lub dwóch gości restauracji. Jeden z nich miał zostać dźgnięty nożem. Mężczyzna, który został aresztowany, był spokojny i nie stawiał oporu.

W tym roku w Londynie doszło już do 57 zabójstw.

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako