UK: Miał dosyć lockdownu, więc zgłosił się do więzienia

UK: Miał dosyć lockdownu, więc zgłosił się do więzienia

Mężczyzna, który był poszukiwany przez policję, sam zgłosił się na posterunek. Powodem jego decyzji był lockdown. Poszukiwany wolał zgłosić się do więzienia niż siedzieć w domu i przebywać ciągle z tymi samymi ludźmi.

W środę na posterunek w Burgess Hill w Sussex zgłosił się poszukiwany mężczyzna. Sam oddał się w ręce policji. Okazało się, że poszukiwany chciał ciszy i spokoju. Miał dosyć przebywania z osobami, z którymi mieszkał i wolał wylądować w więzieniu, aby spędzić trochę czasu w samotności.

Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie. Wkrótce zostanie przetransportowany do więzienia. Nie ujawniono jego danych personalnych.

Dla niektórych lockdown jest więc gorszy niż zamknięcie w więzieniu. Ok. 53 proc. biorących udział w jednym z badań stwierdziło, że czuje złość na innych ludzi z powodu ich zachowania podczas pandemii koronawirusa. Niemal jedna czwarta osób kłóci się z przyjaciółmi lub z rodziną. A nawet 1 na 12 osób nie rozmawia już z przyjacielem lub krewnym z powodu nieporozumień, które zrodziły się podczas pandemii.

 

 

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako