Policja szuka nożownika grasującego w londyńskich parkach

Policja szuka nożownika grasującego w londyńskich parkach

Met Police poszukuje mężczyzny, który w weekend zaatakował dwie kobiety samotnie spacerujące po londyńskich parkach. Napastnik zagroził, że ugodzi je nożem, jeżeli będą mu się opierać.

Pierwszy atak miał miejsce w sobotę przed południem w parku The Gravel Pits (Northwood, London Borough of Hillingdon). Ofiarą jest 20-kilkuletnia kobieta. Została ona wykorzystana seksualnie.

Kolejny atak miał miejsce w niedzielę po godzinie 8 rano. Ofiarą jest 50-kilkuletnia kobieta. Do napaści doszło w Duck Pond Park (Ruislip, London Borough of Hillingdon). Napastnik zatkał kobiecie usta i próbował ją zaciągnąć do rowu.

Według relacji obu kobiet napastnik był młodym, 20-kilkuletnim mężczyzną o śniadej cerze. Jego wzrost oszacowano na nie więcej niż 175 cm. Ponadto był to mężczyzna o szczupłej budowie ciała, z włosami na głowie zgolonymi niemal na łyso. Ubrany był w ciemny dres. Przed napaścią ostrzegał kobiety, że ma przy sobie nóż. Ostre narzędzie nie zostało jednak dostrzeżone przez żadną z ofiar. Policja podejrzewa, że sprawcą obu ataków jest ten sam mężczyzna.

Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę o napastniku, proszone są o kontakt pod nr 101 lub we wiadomości na Twitterze (@MetCC). Numer sprawy to CAD 4511/12Sep. Anonimowo informacje można zgłosić pod numerem Crimestoppers – 0800 555 111.

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako