Przełom w sprawie Madeleine McCann? Niemiecka prokuratura ma nowego podejrzanego

Przełom w sprawie Madeleine McCann? Niemiecka prokuratura ma nowego podejrzanego

Najnowsze doniesienia z Niemiec wskazują, że rozwiązanie zagadki zaginięcia 3-letniej Madelaine McCann może być blisko. Nowym podejrzanym w sprawie jest 43-letni pedofil Christian B.

Informacje o 43-letnim pedofilu brytyjska policja miała już w 2017 roku. Jednak wówczas był on jednym z 600 podejrzanych w sprawie. Ma on na swoim koncie kilka przestępstw seksualnych względem dzieci. Ponadto został skazany za gwałt na 72-letniej turystce z USA na terenie Algarve. Obecnie przebywa w więzieniu.

Śledczy ustalili, że w czasie zaginięcia dziewczynki 43-latek przebywał w okolicach Praia da Luz. W tym okresie pracował w cateringu, a także udowodniono mu włamywanie się do domów wakacyjnych i sprzedaż narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli dowody na to, że podejrzany znajdował się w okolicy kompleksu hotelowego Ocean Club w czasie, w który dziewczynka zniknęła ze swojego pokoju.

Niemiecka policja wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa 3-letniej Madeleine McCann. Śledczy podejrzewają, że dziewczynka nie żyje.

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako