Wielka Brytania: Student z Indonezji skazany za 136 gwałtów

Wielka Brytania: Student z Indonezji skazany za 136 gwałtów

Sąd w Manchesterze wydał wyrok w sprawie 36-letniego studenta. Reynhard S. został skazany na dożywocie za 136 gwałtów. Na swoim koncie może mieć jednak więcej przestępstw. Mężczyzna może ubiegać się o wcześniejsze zwolnienie najwcześniej po 30 latach.

Reynhard S. był doktorantem. Został okrzyknięty jednym z najbardziej seryjnych gwałcicieli w historii Wielkiej Brytanii. Udowodniono mu 136 gwałtów popełnionych od stycznia 2015 roku do maja 2017 roku, chociaż prokuratura podejrzewa, że może on mieć ich na swoim koncie więcej. Jego przestępcza działalność mogła trwać już od przyjazdu do Wielkiej Brytanii.

Mężczyzna mieszkał w UK od 2007 roku. Jego ofiarami byli najczęściej heteroseksualni mężczyźni. Swe ofiary wyszukiwał w klubach nocnych i barach. Zwabiał je do swojego mieszkania, oferując darmowe drinki lub nocleg. Następnie podawał im pigułkę gwałtu i wykorzystywał seksualnie. Reynhard S. filmował swoje przestępstwa oraz robił zdjęcia. Zabezpieczono 250 płyt DVD oraz 300 tys. zdjęć.

Występki mężczyzny odkryto w 2017 roku. Jedna z jego ofiar odzyskała świadomość, podjęła walkę z napastnikiem i wezwała pomoc. Reynhard S. nie okazał skruchy. Sędzia wydający wyrok zauważył, że 36-latek najprawdopodobniej nigdy nie przestanie być zagrożeniem dla społeczeństwa.

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako