Martwy Polak znaleziony w samochodzie w pobliżu Oxfordu przy drodze A40

Martwy Polak znaleziony w samochodzie w pobliżu Oxfordu przy drodze A40

W pobliżu Oxfordu przy drodze A40 znaleziono vana, w którym znajdowało się ciało mężczyzny. Okazało się, że to Polak, który był poszukiwany przez policję. Mężczyzna zatruł się tlenkiem węgla.

Zaparkowany samochód wzbudził podejrzenia mężczyzny, który w zatoczce w Forest Hill w pobliżu Oxfordu sprzedawał hamburgery. Postanowił on zaalarmować służby. Policja po przybyciu na miejsce stwierdziła, że w pojeździe znajduje się mężczyzna. Leżał on w śpiworze, był nieprzytomny i blady.

Oficerowie postanowili siłą otworzyć drzwi vana. Wewnątrz wyczuwalny był zapach paliwa, a z radia dobiegała cicha muzyka. Okazało się, że generator energii, który znajdował się z tyłu pojazdu, był włączony.

Policja zidentyfikowała mężczyznę jako 62-letniego Andrzeja M. na podstawie danych z dowodu osobistego oraz karty pojazdu. Okazało się jednak, że mężczyzna jakiś czas temu zmienił swoje imię i nazwisko. Wówczas wyszło na jaw, że ofiara była poszukiwana Europejskim Nakazem Aresztowania.

Mężczyzna najprawdopodobniej mieszkał w swoim samochodzie. Jego śmierć uznano za nieszczęśliwy wypadek. Nie było podstaw, by twierdzić, że było to samobójstwo.

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako