Po 3 tys. funtów otrzymują Polacy w UK – Rozporządzenie sprzed Brexitu

Po 3 tys. funtów otrzymują Polacy w UK – Rozporządzenie sprzed Brexitu

Komu pieniądze?

Już teraz Polacy mogą starać się o ww. środki. Rachunek w brytyjskim banku ma każdy Polak pracujący i mieszkający na Wyspach. Nawet 0,5 miliona z nich zostało wprowadzonych w błąd odnośnie opłat za prowadzenie konta. Co miesiąc pobierano od nich nielegalnie pieniądze. Teraz brytyjskie władze nakazały ich zwrot plus odsetki. Otrzymane funty, które nie podlegają zwrotowi można przeznaczyć na dowolny cel np. wakacje, remont mieszkania czy nowy samochód.

Odbierz swoje pieniądze – Odbierz teraz >>>

Ile mi się należy?

Średnia wysokość otrzymanych pieniędzy to nawet 5000 funtów na osobę. Kwota może być jednak wyższa. Wszystko zależy od tego, ile płaciło się za prowadzenie konta oraz ile rachunków się posiadało. Szacunkową kwotę podaje kalkulator dostępny na stronie: https://harvardclaims.co.uk/

Nie czekaj do Brexitu

Poprzez stronę Harvard Claims można również złożyć wniosek reklamacyjny i korzystając z pomocy specjalistów szybko, sprawnie i zgodnie z prawem odzyskać utracone funty. Wniosek możesz złożyć jeszcze dziś i cieszyć dodatkowymi nawet 5 tys. funtów. Procedura jest całkowicie zgodna z prawem i nie wpływa na relacje z bankiem. Do uzyskania rekompensaty powiększonej o odsetki uprawnionych jest nawet 0,5 miliona Polaków, którzy mają lub mieli płatne rachunki bankowe w Wielkiej Brytanii.

Zgłoś się po funty – KLIKNIJ TUTAJ >>>

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako