Leicestershire: 29-letnia kobieta zabiła swoje nowonarodzone dziecko

Leicestershire: 29-letnia kobieta zabiła swoje nowonarodzone dziecko

29-letnia kobieta z Leicestershire zabiła swoją nowonarodzoną córkę. Dziecko zostało pobite i porzucone w plastikowej torbie. Brytyjka działała z premedytacją, wyszukując w wyszukiwarce internetowej frazy dotyczące zabójstwa noworodków. Rodzina i znajomi utrzymują, że nic nie wiedzieli o ciąży 29-latki.

Hannah C. stanęła przed sądem i usłyszała zarzut morderstwa swojego nowonarodzonego dziecka. Kobieta działała z premedytacją, chcąc pozbawić córkę życia. Noworodek został kilkukrotnie uderzony w główkę. Następnie zostało zatkane mu gardło poprzez wepchnięcie jakiegoś przedmiotu do jamy ustnej, aby dziecko nie płakało. Hannah C. włożyła córkę do trzech toreb plastikowych. W tym czasie dziewczynka jeszcze żyła – pomimo poniesionych obrażeń. Noworodek został porzucony w niedostępnej części ogrodu za budynkami gospodarczymi.

W toku śledztwa ujawniono, że 29-letnia kobieta urodziła dziecko między godziną 2.00 a 2.45 w nocy w toalecie w domu. W tym samym czasie w budynku mieli przebywać jej rodzice i kuzyn. Hannah C. ok. 3.30 wyszukiwała w Internecie informacji na temat tego, jak długo noworodek może przeżyć na zimnie bez mleka.

Sekcja wykazała, że dziecko urodziło się w siódmym miesiącu ciąży. Pomimo tego, noworodek był zdrowy i gdyby urodził się w normalnych warunkach pod okiem położnej – z pewnością by przeżył. Dziewczynka żyła jeszcze 2 godziny po porzuceniu. Sprawa wyszła na jaw, ponieważ Hannah C. trafiła do szpitala trzy dni później w wyniku komplikacji po porodzie.

29-latka zakończyła swoją edukację w wieku 15 lat. Kobieta pracowała jako kierowca w firmie transportowej ojca. Rodzina oraz znajomi utrzymują, że nic nie wiedzieli o ciąży Hannah C. Tożsamość ojca dziecka jest nieznana.

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako