Londyn: Trwają poszukiwania mężczyzny, który atakuje kobiety

Londyn: Trwają poszukiwania mężczyzny, który atakuje kobiety

Policja poszukuje sprawcy, który dokonał trzech napaści na kobiety. Miały one miejsce w londyńskim Haringey. Jednemu ze świadków udało się nagrać mężczyznę telefonem.

Nieznany sprawca zaatakował jak dotąd trzy kobiety. Pierwsza z nich została napadnięta 3 kwietnia. Mężczyzna miał ją brutalnie skopać. Do drugiego ataku doszło dzień później przy Philip Lane. Kobieta została zaatakowana przez sprawcę od tyłu. Tego samego dnia ten sam mężczyzna napastował kolejną ofiarę. Kobieta także została dotkliwie pobita.

Ostatnie zdarzenie zostało zauważone przez przypadkowego mężczyznę, który postanowił interweniować. Nie tylko spłoszył napastnika, ale również ruszył za nim i nagrał go telefonem. Dzięki temu nagraniu policja ma nadzieję, że uda się zidentyfikować sprawcę.

Detektyw John Ridley z CID North Area zauważa, że wszystkie ataki miały podtekst seksualny, a ostatecznie kobiety zostały dotkliwie pobite przez sprawcę. Do wszystkich zdarzeń doszło w bardzo bliskiej odległości.

Z nagrania wynika, że poszukiwany mężczyzna jest szczupłej budowy ciała i ma ciemny kolor skóry. W momencie ostatniej napaści ubrany był w czerwoną czapkę z daszkiem, jasne jeansy, ciemną kurtkę oraz białe buty. Mężczyzna miał przy sobie czarny plecak oraz rakietę tenisową i pokrowiec Pro Baseline.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy, proszone są o kontakt z CID North Area – numer telefonu 101. Informacje można zgłaszać także za pomocą Twittera, oznaczając @MetCC: Operation Carrera. Anonimowe zgłoszenia obsługuje numer 0800 555 111.

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako