Polak zatrzymany w sprawie zaginionej Libby Squire usłyszał inne zarzuty

Polak zatrzymany w sprawie zaginionej Libby Squire usłyszał inne zarzuty

Pawła R. zatrzymano w związku z zaginięciem 21-letniej studentki Libby Squire. Mężczyzna został jednak oczyszczony z zarzutów związanych z tą konkretną sprawą. Tymczasem okazuje się, że funkcjonariusze postawili mu inne, nowe zarzuty.

Mężczyzna został oskarżony o „voyeuryzm”, czyli oglądactwo, a także trzy włamania i akty gorszące. Nie udowodniono mu jednak, aby miał cokolwiek wspólnego z zaginięciem Libby. Polak został zwolniony z aresztu wczoraj w godzinach wieczornych. Dzisiaj natomiast został przesłuchany w sprawie innych, nowych doniesień.

Matt Hutchinson z lokalnej policji wydał oficjalne oświadczenie. Wynika z niego, że Paweł R. dopuścił się zgorszenia w miejscu publicznym w Hull w dniu 19 stycznia 2019 roku. Trzy włamania z udziałem mężczyzny zostały zgłoszone w okresie od grudnia 2017 roku do stycznia 2019 roku. Oglądactwo zaś miało miejsce 26 grudnia 2018 roku (również w Hull).

Poszukiwania Libby Squire wciąż trwają. Polak Paweł R. miał być ostatnią osobą, która widziała 21-letnią studentkę przed jej zaginięciem.

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako