„Potwór z Worcester”, który zabił troje dzieci, wychodzi na wolność

„Potwór z Worcester”, który zabił troje dzieci, wychodzi na wolność

David McGreavy zamordował 4-letniego chłopca, bliźniaczki w wieku 2 lat i 9-miesięczną Samantę.

Mężczyzna miał opiekować się dziećmi, jednak wpadł w furię, gdy jedno z nich nie chciało przestać płakać. Wtedy dostał amoku – udusił 4-latka, dziewczynkom poderżnął gardła, a Samancie złamał kości czaszki. Dramat rozegrał się w ich domu w Worcester. Zwłoki umieścił na kolcach żelaznego ogrodzenia. Szybko został aresztowany. Był pod wpływem alkoholu.

Za te okrutne morderstwa David McGreavy został skazany na dożywocie. Jednak Rada ds. Zwolnień warunkowych potwierdziła wczoraj wieczorem, że mężczyzna wyjdzie na wolność.

Matka dzieci powiedziała: „On je okaleczył i umarły w agonii. Chciałam go zabić i cierpieć tak, jak na to zasłużył, ale po procesie sądowym zapewniono mnie, że jego zbrodnia była tak straszna, że ​​już nigdy nie wyjdzie na wolność”.

Zdaniem biegłych, skazany nauczył się samokontroli i zachowywania spokoju w stresujących sytuacjach. Podkreślają, że badają mężczyznę z wielką starannością, z uwzględnieniem bezpieczeństwa publicznego. Mimo to wiele osób jest zszokowanych, że dzieciobójca będzie chodził na wolności.

Grażyna P.

Źródło: „Daily Mail”

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako