3 tysiące funtów na poprawę finansów domowych  – jak i gdzie je otrzymać?

3 tysiące funtów na poprawę finansów domowych – jak i gdzie je otrzymać?

Polacy mieszkający w Anglii wykorzystują lukę w prawie brytyjskim aby otrzymać dodatkowe funty na swoje wydatki. Całkowicie legalnie otrzymać można nawet 3 tysiące funtów których nie trzeba zwracać. Przyznane pieniądze bank przelewa na konto średnio w ciągu miesiąca. Skąd wziąć dodatkową gotówkę mieszkając w Wielkiej Brytanii? Sprawdź jak i gdzie się o nią stara

.

3 tysiące funtów dla każdego Polaka

3 tysiące funtów - tyle może uzyskać każdy Polak, który miał w brytyjskim banku rachunek bankowy. Zwrot tych pieniędzy jest rekompensatą za pobierane przez lata nielegalne opłaty bankowe. Te były wynikiem oszustw lub niedopełnienia obowiązków przez pracowników banków. Z wyliczeń wynika, że do wypłaty odszkodowania uprawnionych może być 0,5 miliona Polaków. Część z nich nadal posiada aktywne konta, inni już je zamknęli lub zmienili na bezpłatne, ale pieniądze nadal można odebrać.

Sprawdź, czy Ty też zostałeś naciągnięty - Sprawdź to w 10 sekund >>>

Jak odzyskać swoje pieniądze od banku w UK?

Odzyskanie opłat bankowych jest szybką i prostą procedurą. Swoje pieniądze odzyskasz bez wychodzenia z domu i poświęcisz na to mniej niż 10 sekund. Wszystko odbywa się w języku polskim, a zwrot dostaniesz maksymalnie w 2 do 8 tygodni. Odzyskane funty możesz wydać na co chcesz, bo nie podlegają one zwrotowi.  Wniosek możesz złożyć już dziś przez formularz dostępny na stronie https://harvardclaims.co.uk/Twoja sprawa będzie prowadzone przez Harvard Claims, firmę z bogatym doświadczeniem na brytyjskim rynku finansowym. Dzięki temu Twoje szanse na odzyskanie opłat bankowych wzrosną aż o 60%, a kwota odszkodowania będzie nawet o 80% wyższa niż w przypadku samodzielnego starania się o zwrot.

Ile funtów zwrotu Ci przysługuje?SPRAWDŹ to w 10 sekund >>>

Złóż wniosek o zwrot – KLIKNIJ TUTAJ >>>

 

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako