Zabójca 31-letniego Polaka skazany na 17 lat więzienia

Zabójca 31-letniego Polaka skazany na 17 lat więzienia

31-letni Kamil L. został zaatakowany przy Montague Road. Napastnik dotkliwie pobił mężczyznę, zostawiając go w zaułku ulicy na pewną śmierć.

Tragiczne zdarzenia rozegrały się w październiku zeszłego roku w godzinach nocnych w Hounslow przy Montague Road. Dotkliwie pobity mężczyzna został znaleziony przez ratowników medycznych około godziny trzeciej nad ranem. Niestety, jego życia nie udało się uratować. 31-latek zmarł tuż po przybyciu ambulansu.

Bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny były obrażenia głowy. Jak ustalono, napastnik brutalnie kopał swoją ofiarę oraz skakał po jej głowie. Kamil M. tego samego wieczora przebywał w pubie Yates przy Bath Road. Lokal opuścił w towarzystwie kobiety. Gdy z nią rozmawiał, podszedł do niego Vitali Daikov. Według zapisu z nagrań CCTV Kamil, Vitali oraz kobieta weszli do zaułka. Po chwili widać, jak kobieta wychodzi z zaułka i oddala się, następnie to samo robi napastnik.

Daikov został aresztowany 16 października. Został oskarżony o zabójstwo. Mężczyzna próbował tłumaczyć się, iż obawiał się, że Polak go okradnie. Usłyszał wyrok 17 lat pozbawienia wolności.

Kamil M. osierocił małego syna.

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako
0
0
kamilajasinska
dobry wyrok, mysle ze uczciwy, chociaz pobyt w wiezieniu to raczej nie naprawi jego kregoslupa moralnego