Brytyjka udostępniła swoją 5- i 6-letnią córkę pedofilom w zamian za pieniądze

Brytyjka udostępniła swoją 5- i 6-letnią córkę pedofilom w zamian za pieniądze

25-letnia Morgan Summerlin przyznała się w sądzie do winy.

Kobieta była uzależniona od narkotyków, w efekcie czego zgodziła się na to, aby dwóch starszych mężczyzn wykorzystywało seksualnie jej kilkuletnie córki. W zamian za udostępnienie dziewczynek i zgodę na seks, otrzymała 100 dolarów. Kobieta z pełną premedytacją wzięła dzieci za rękę i zaprowadziła do domu zwyrodnialców. Zainteresowani molestowali i gwałcili dzieci.

Jednym z pedofilów okazał się 78-letni Richard Office. Mężczyzna został skazany na 146 lat pozbawienia wolności bez możliwości ubiegania się o zwolnienie warunkowe. Drugi z mężczyzn usłyszał karę 25 lat pozbawienia wolności.

"Trudno wyobrazić sobie fakty bardziej przerażające niż te, które można znaleźć w tej sprawie" - powiedział prokurator okręgowy Paul L. Howard, Jr. "Mam nadzieję, że te dwie małe dziewczynki w jakiś sposób przetrwają to nadużycie i staną się zdrowymi dorosłymi, którzy będą mogły prowadzić produktywne i satysfakcjonujące życie”.


4 czerwca zapadnie wyrok w sprawie 25-letniej matki, która zgodziła się na krzywdzenie dzieci.


Grażyna P.

Źródło: foxnews.com

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako
0
0
kamilajasinska
co za zwyrolka, wiekszej nie znam. Chociaz cpuny nei do konca sa soba, nalog ich odczlowiecza wiec to troche co innego, za to na tych kolesi nie ma taryfy ulgowej