Wielka Brytania będzie miała swoją własną krainę rozrywki na miarę Disneylandu

Wielka Brytania będzie miała swoją własną krainę rozrywki na miarę Disneylandu

Miłośnicy filmów i rozrywki ze szczyptą adrenaliny będą mogli wreszcie, po wielu latach czekania, spędzić czas wolny tak, jak lubią najbardziej.

W Wielkiej Brytanii powstanie park tematyczny. Wszystko z inicjatywy firmy filmowej Paramount, mającej na swoim koncie tak kultowe filmy jak Titanic, Forrest Gump, Ojciec chrzestny i Iron Man.

Reklamowany jako brytyjski Disneyland, nowy park rozrywki ma powstać w Dartford w hrabstwie Kent i będzie oferował atrakcje inspirowane filmami.

W parku znajdą się również przejażdżki inspirowane przez BBC Worldwide i Aardman Animations, twórców Wallace'a i Gromita, Shaun the Sheep and Chicken Run.

Ośrodek zostanie podzielony na różne obszary, takie jak Adventure Island, Land of Legends, Cartoon Circus, Starfleet Command, Action Square, Port Paramount i Entertainment City.

Oprócz przejażdżek park tematyczny ma obejmować teatr, kawiarnie i restauracje, sklepy, hotele i klub nocny.

Budowa parku tematycznego powinna rozpocząć się w 2019 r. W 2022 r., o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, obiekt zostanie oddany do użytku.

 

Grażyna P.

Źródło: „Independent”

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako
0
0
Rafal Zembrzuski
bedzie co robic w wolne weekendy z dzieciakami :D
0
0
kamilajasinska
fajne ze bedzie inspirowane filmami, jest szansa, ze to bedzie w jakims tam stopniu rozwijajace i nie bedzie pusta rozrywka