Zapadł wyrok w sprawie Polaka, który groził śmiercią muzułmanom

Zapadł wyrok w sprawie Polaka, który groził śmiercią muzułmanom

48-letni Marek Z., który dopuścił się pobicia żony, gróźb pod adresem muzułmanów oraz prowadzenia pod wpływem alkoholu i spowodowania wypadku, stanął przed sądem. Mężczyzna został wczoraj skazany na 33 tygodnie pozbawienia wolności.


Polak przyznał się do stawianym mu zarzutów. Będący pod wpływem alkoholu 48-latek pokłócił się z żoną, uderzył ją, po czym wsiadł do samochodu i wyjechał z domu. Mężczyzna dotarł do centrum handlowego, gdzie wznosił nazistowskie gesty i wykrzykiwał rasistowskie hasła. Następnie wsiadł do auta i uderzył w hinduską restaurację. Próbował ranić jej właściciela i uciec z miejsca zdarzenia. Po kilku minutach został zatrzymany przez policję.


Po zatrzymaniu Marka Z. przeszukano jego mieszkanie. Odkryto m.in. materiały o charakterze antymuzułmańskim partii Britain First. 48-latek był już notowany za atak na policjanta, którego dopuścił się, będąc pod wpływem alkoholu.
Mężczyzna został skazany na 33 tygodnie pozbawienia wolności oraz trzyletni zakaz prowadzenia samochodów. Sędzia w wyroku podkreślił, że zachowanie Polaka wywoływało lęk wśród świadków. Ze względu na to, że 48-latek został zatrzymany w czerwcu ubiegłego roku, odbył on już karę i został wypuszczony na wolność.

Ważna informacja!
Jeśli dodasz darmowe ogłoszenie na portalu TwojeUK.pl http://twojeuk.pl/ogloszenia/dodaj to Twoje ogłoszenie zostanie dodane losowo na Fan Page TwojeUK.pl - ponad 62.000 polubień!
BEZ KONIECZNOŚCI REJESTRACJI ! http://twojeuk.pl/ogloszenia/dodaj

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako