Dyspozytorka pogotowia kazała roniącej kobiecie czekać na pomoc 5 godzin

Dyspozytorka pogotowia kazała roniącej kobiecie czekać na pomoc 5 godzin

Ten dzień z pewnością na długo zapadnie w pamięci 32-letniej Alice Johnson. Wraz z 2-letnią córeczką udała się do centrum miasta Nottingham. Niespodziewanie kobieta dostała krwotoku.


Kobieta była w 10 tygodniu ciąży, więc szybko domyśliła się, że prawdopodobnie zaczęła ronić. 32-latka udała się do pobliskiej apteki, prosząc o pomoc. Wezwano karetkę pogotowia. Jednak dyspozytorka East Midlands Ambulance Service kazała jej czekać na fachową pomoc 5 godzin lub samodzielnie dostać się do szpitala. Wszystkie zespoły ratownicze miały być w tym momencie zajęte.


32-latka wraz z córeczką wsiadły w tramwaj i w ten sposób dostały się do szpitala. 2-latka nie wiedziała, co dzieje się z jej mamą. Była wystraszona.


Alice dotarła do szpitala Queen's Medical Centre. Tam otrzymała pomoc medyczną. Kobieta przeżyła ogromną traumę. Otwarcie przyznała, że zawiodła się na braku pomocy ze strony ratowników medycznych.


East Midlands Ambulance Service przeprosiło 32-latkę za zaistniałą sytuację. Rzeczniczka służb ratowniczych tłumaczyła jednak, że w momencie, gdy kobieta potrzebowała pomocy, ratownicy medyczni pomagali innym osobom, które bardziej niż ona wymagały udzielenia pomocy.

 

 

Ważna informacja!
Jeśli dodasz darmowe ogłoszenie na portalu TwojeUK.pl http://twojeuk.pl/ogloszenia/dodaj to Twoje ogłoszenie zostanie dodane losowo na Fan Page TwojeUK.pl - ponad 62.000 polubień!
BEZ KONIECZNOŚCI REJESTRACJI ! http://twojeuk.pl/ogloszenia/dodaj

 

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako