Gej adoptował 18-miesięczną dziewczynkę. Zamordował ją dwa tygodnie później

Gej adoptował 18-miesięczną dziewczynkę. Zamordował ją dwa tygodnie później

Zabójstwa dokonał 31-letni Matthew S.-H. Mężczyzna stanął przed sądem. Zaprzecza, że zamordował dziewczynkę.

Tragedia rozegrała się w domu w Llandaff na przedmieściach Cardiff. Mężczyzna najprawdopodobniej znęcał się fizycznie nad niemowlęciem. Sąsiedzi 31-latka zeznali, że obrażał on kilkunastomiesięczną dziewczynkę.

Proces adopcyjny dziecka zakończył się 12 maja 2016 roku. Matthew S.-H. przebywał w domu, żeby zajmować się dzieckiem, podczas gdy jego partner Craig S.-H. był dyrektorem firmy i codziennie wychodził do pracy.

25 maja 2016 roku na pogotowie dotarło wezwanie od 31-latka. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że dziecko nie oddycha. Mężczyzna mówił, że wyszedł do kuchni i zastał dziecko bez reakcji, więc zaczął ją reanimować. Lekarze jednak nie dali się nabrać na kłamstwa 31-latka i stwierdzili, że śmiertelne obrażenia Elsie zostały zadane na krótko przed wizytą służb ratunkowych. Zgon dziewczynki nastąpił w wyniku krwawienia mózgu. Dziecko miało też złamaną czaszkę i żebra.

Sms-y, które wysyłam Matthew do swojego partnera świadczą o tym, że rodzicielstwo przerosło mężczyznę. Pisał on m.in., że Elsie jest "szatanem w ciele dziecka" i że jest "chora psychicznie".

Grażyna P.

Źródło: "Daily Mail"Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako
0
0
Ewa Cisowska
Ewa Cisowska
Taka sama smierc powinno sie zadac dla tego zwyrodnialca,nastepny dowod na to ze nie powinno byc dopuszczonej adopcji dla gejow,lesbijek i tym podobnym,a przed adopcja powinno sie robic szczegolowe badanie psychiatryczne jak rowniez testy psychologiczne,to dziecko powinno zyc ale przez glupich ludzi nie zyje i nikt zycia temu nic nie winnemu dziecku nie zwroci,powinni rowniez odpowiadac ludzie ktorzy zgodzili sie na ta adopcje,pozdrawiam.