Uber chciał zarobić na wczorajszym zamachu terrorystycznym w Londynie?

Uber chciał zarobić na wczorajszym zamachu terrorystycznym w Londynie?

Wśród licznych doniesień medialnych po wczorajszym zamachu w Londynie pojawiła się również informacja, jakoby Uber chciał zarobić na zamachu terrorystycznym. 


Według niektórych brytyjskich mediów Uber chcąc wykorzystać strach osób będących w pobliżu miejsca zamachu i to, że chcieli oni jak najszybciej znaleźć się w bezpiecznym miejscu, podniósł stawki kursów nawet 2,5 razy w porównaniu do stawki podstawowej.


Również w mediach społecznościowych zawrzało. Wielu internautów nie kryje oburzenia i głośno krytykuje postępowanie Ubera. W jednym z postów, którego autorem jest Mike Davison, czytamy: " Miło patrzeć, jak @Uber po raz kolejny winduje stawki w sytuacji kryzysowej. Dobrze, że policja i straż pożarna nie działają w ten sam sposób".

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako
0
0
Maciek Bryndal28
teraz to i tak prawdy nikt nie powie jak to bylo, marka bedzie bronic swojego PR-u
0
0
Adriano Guleri
Adriano Guleri
Nie prawda jestem Uber driverem i po zamachach Uber wyłączył surge
0
0
Artur Borowy
Artur Borowy
Jestem uber driver i ta informacja jest nieprawdziwa uber wyłączył surge na cały Londyn po zamachach a że zaczołem później nie jechałem do Londynu że zarabiać bo niebyło surge przeważnie robię tam gdzie zacznę i ciągnę właściwie jedno zadrugim zwłaszcza teraz w czasie ramadanu gdzie niema połowy kierowców zwłaszcza w nocy jest bardzo busy ale surge jednak pokoazuje jak busy jest w rzeczywistym czasie wiec potwierdzam że nie wiem skąd się takie wiadomości pojawiają jak ta ??????no kurwa nie wiem ???!!!
0
0
Madzia Kanadys
prywatna firma moze robic co chce i jak chce w granicach prawa, chociaz zarabianie na ludziach z zagrozonym zyciem jest niesmaczne i nieludzkie
0
0
Kasia Wawrzyniuk
tym swiatem zawsze rzadzily pieniadze, za nie mozna kupic i bezpieczenstwo a czasem nawet i zycie