Są nowe informacje w sprawie śmierci Magdaleny Żuk

Są nowe informacje w sprawie śmierci Magdaleny Żuk

Media dotarły do nowych informacji w sprawie tragicznej śmierci młodej Polki w Egipcie.


Choć Krzysztof Rutkowski wciąż utrzymuje, że dziwne zachowanie kobiety wynikało prawdopodobnie z podania jej środków farmakologicznych (być może tzw. pigułki gwałtu), dziennikarze dotarli do zeznań innych osób zamieszanych w sprawę.


Pracownicy Krzysztofa Rutkowskiego uważają, że Polka już wcześniej podjęła próbę samobójczą, chcąc wyskoczyć z dachu hotelu Marsa Alam.


Mężczyzna o imieniu Maciek, o którym mowa jest w nagraniu ukazującym ostatnią rozmowę z Magdaleną, wyznaje, że przybył do Egiptu, kiedy kobieta jeszcze żyła. Na miejscu był już po wyskoczeniu Polki z okna, gdy Magdalena Żuk przebywała w stanie śpiączki farmakologicznej i nie było z nią żadnego kontaktu.


W tamtym momencie było wiadomo, że Polka ma poważnie uszkodzone płuco, które wymagało szybkiej interwencji chirurgicznej. Zanim doszło do operacji, kobieta zmarła.
Wokół tajemniczej śmierci kobiety istnieje wiele spekulacji. Ofiarą nagonki padł również chłopak zmarłej Magdy, któremu internauci zarzucają nienaturalne opanowanie podczas ostatniej rozmowy z kobietą.


Prokuratura ustaliła, że w Polsce odbędzie się druga sekcja zwłok Magdaleny Żuk. Sprawa jest w toku.


Grażyna P.

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako