Idziesz na randkę z obcym facetem? Koniecznie to przeczytaj!

Idziesz na randkę z obcym facetem? Koniecznie to przeczytaj!

W XXI wieku wielu ludzi poszukuje swojej drugiej połówki przez Internet.

Użytkownicy portali randkowych za wszelką cenę chcą jak najlepiej wypaść przed potencjalnym partnerem. Dlatego też retuszują zdjęcia, przybierają pozy, na których korzystnie wyglądają, ale też konfabulują, aby pokazać siebie z jak najlepszej strony. Rzeczywistość często różni się od tego, z czym mieliśmy do czynienia w Internecie.

Część informacji weryfikuje pierwsza randka. Już na tym etapie może okazać się, że coś jest nie tak. Władze Lincolnshire, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, zainicjowały kampanię #NoMore. Ma ona na celu uchronić randkujące osoby przed wykorzystaniem seksualnym ze strony nieznajomego partnera.

Dołącz do naszych grup na FB - klik

Jak można zwiększyć swoje bezpieczeństwo, gdy niespodziewanie znaleźliśmy się w towarzystwie osoby, która wydaje nam się podejrzana? Będąc w miejscu publicznym, wystarczy podejść do obsługi restauracji, klubu czy baru, a następnie powiedzieć: "Chciałem/chciałam zapytać o Angelę". Wówczas obsługa ułatwi bezpieczne oddalenie się z danego miejsca i przerwanie niekomfortowej sytuacji.

Grażyna P.

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako