Regiony
Informator
Losowe profile
Jackob
Preston
Marcinl36
Londyn
Habex
Bedford
zasmakuj portugalii
Hyperreal UK Ireland LIVE
wszystkie
Reklama

 

 

 

Samobójstwo 14-letniej Brytyjki zaszczutej na portalu ask.fm

 14-letnia Brytyjka, Hannah Smith powiesiła się 2 sierpnia bieżącego roku po tym, jak na portalu społecznościowym ask.fm spotkała się z ostrą krytyką i aktami nienawiści. Po tej tragedii premier Wielkiej Brytanii, David Cameron zachęcił do bojkotu portali, na których nastolatki szykanują swoich rówieśników. 

 

                   

                      Fot. Remy Steinegger  (CC BY-SA 2.0)

 

Cameron dodał również, że osoby administrujące tego typu portalami powinny wykazać się odpowiedzialnością. Premier podkreślił, że rodzice nastolatków powinni chronić je przed szkodliwym wpływem Internetu i zalecał, aby młodzież powstrzymała się przed rejestracją na tego typu portalach.
Serwis społecznościowy, na którym doszło do aktów przemocy i nienawiści istnieje od 2010 roku. Został założony na Litwie. Jest on oparty na konwencji zadawania pytań i udzielania na nie odpowiedzi. Jego popularność sięga 13,2 mln aktywnych na co dzień użytkowników, zaś ogólna liczba osób zarejestrowanych wynosi 60 mln. 
Duża część Brytyjczyków jest zdania, że portal powinien zostać zamknięty. Kilkoro reklamodawców zrezygnowało z promowania swoich usług za jego pośrednictwem. Ponadto rozgorzałą dyskusja na temat odpowiedzialności założycieli i administratorów zarządzających tego typu stronami. 
 
 
   Kliknij  i  dyskutuj  na  naszym 
Polub Twojerejony.co.uk
Polub Londynpl.com
Polub Birmingham-Coventry.pl
Polub Manchester-Liverpool.pl
Komentarze:
Musisz być zalogowany, aby dodać swój komentarz
Wróć do poprzedniej strony
Początek ... 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ... Koniec
Brytyjskie myśliwce zaalarmowane obecnością rosyjskich samolotów
29-01-2015     Brytyjskie myśliwce zaalarmowane obecnością rosyjskich samolotów
Brytyjskie myśliwce Typhoon należące do RAF-u wzbiły się w powietrze po tym, gdy lotnictwo otrzymało informację o obecności rosyjskich bombowców dalekiego zasięgu Tu-95 przy granicy z Wielką Brytanią.
Palisz, będąc w ciąży? Jeśli rzucisz, rząd wypłaci Ci pieniądze
29-01-2015     Palisz, będąc w ciąży? Jeśli rzucisz, rząd wypłaci Ci pieniądze
Badania opublikowane przez British Medical Journal pokazały, że kobiety chętniej rzucają palenie, jeśli obieca im się benefity w postaci pieniędzy lub bonów zniżkowych do sklepów. Tego typu wnioski okazują się ważne w przypadku, gdy chodzi o zdrowie i życie kobiet w ciąży, a także ich nienarodzonych dzieci.
UK: Banki wypłacą odszkodowania 2 mln klientów
29-01-2015     UK: Banki wypłacą odszkodowania 2 mln klientów
Organ nadzorujący funkcjonowanie banków w Wielkiej Brytanii, Financial Conduct Authority (FCA) poinformował, że około 2 milionów klientów otrzyma wkrótce odszkodowanie od swojego banku. Pieniądze te zostaną wypłacone z racji tego, że wiele placówek finansowych w UK bezprawnie zmuszały klientów do dodatkowego ubezpieczania kart kredytowych.
Wizz Air: Od czerwca nowe połączenia lotnicze między Polską a UK, więcej kursów na istniejących trasach
29-01-2015     Wizz Air: Od czerwca nowe połączenia lotnicze między Polską a UK, więcej kursów na istniejących trasach
Wizz Air ogłosił dodanie do swojej bazy w Gdańsku szóstego samolotu Airbus A320, który od 19 czerwca 2015 r. będzie obsługiwał nową trasę - z Gdańska do Aberdeen. Tydzień później do siatki lotów wejdzie też połączenie Katowice - Bristol.
Tesco w bardzo złej kondycji
29-01-2015     Tesco w bardzo złej kondycji
Sieć supermarketów Tesco w najbliższym czasie zlikwiduje aż 43 sklepy i zwolni 2000 osób. Firma ma problemy finansowe, odkąd ludzie w Anglii zaczęli kupować w tańszych sklepach, takich jak Lidl. W przyciągnięciu klientów nie pomogły akcje promocyjne - na przykład usunięcie wystawy ze słodyczami w okolicy kas.
Sprawdź, czy twój adres jest na liście...
28-01-2015     Sprawdź, czy twój adres jest na liście...
...miejsc, w których dochodzi do największej liczby włamań. Dotyczy to szczególnie londyńczyków, ponieważ 14 na 20 najpopularniejszych pod tym względem adresów, znajduje się w stolicy Wielkiej Brytanii.
40% Polaków w ogóle nie czyta książek. Oto wyniki CBOS-u
28-01-2015     40% Polaków w ogóle nie czyta książek. Oto wyniki CBOS-u
Około 40% Polaków nie przeczytało w ubiegłym roku ani jednej książki - takie smutne wnioski płyną z sondażu przeprowadzonego przez CBOS.
UK: Będzie mniej kamer w miejscach publicznych?
28-01-2015     UK: Będzie mniej kamer w miejscach publicznych?
Liczba kamer, jakie są rozmieszczone w wielu miastach Wielkiej Brytanii dziwi i niepokoi zarazem Europejczyków przybywających na Wyspy. Tymczasem sami Brytyjczycy raczej nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo są inwigilowani w codziennym życiu.
Ewakuacja lotniska Londyn-Luton. Wszystko przez alarm przeciwpożarowy
28-01-2015     Ewakuacja lotniska Londyn-Luton. Wszystko przez alarm przeciwpożarowy
W dniu wczorajszym doszło do ewakuacji pasażerów przebywających na terenie portu lotniczego Londyn-Luton. Przyczyną zamieszania stał się sygnał alarmu przeciwpożarowego, który nagle się uruchomił.
Wsparcie dla matki Natalii Czekaj
28-01-2015     Wsparcie dla matki Natalii Czekaj
Natalia Czekaj (34 lata), pracowała w The Aliance Pub. Jej ciało znaleziono w Londynie w dzielnicy Edgware. Kobieta miała na sobie ślady liczne rany cięte i kłute. Jej rodzina jest zszokowana i brakuje jej pieniędzy na przewiezienie ciała Polki do kraju.
Początek ... 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ... Koniec
Ostatnie zlecenia
Transport
Data dodania: 30-01-2015
Przeprowadzka
Data dodania: 30-01-2015
Generalny remont domu w Bedford
Data dodania: 18-01-2015
Transport auta
Data dodania: 14-01-2015
Wykonanie strony internetowej
Data dodania: 14-01-2015
Ostatnio na forum
Reklama

 

 

Top firmy

 


       

Losowe ogłoszenia
PIELĘGNIARKA PIELĘGNIARZ - ANGLIA, SZKOCJA, WALIA
  OFERTA * stawka 12F - 14F/h brutto, dodatki za noce, weekendy i nadgodziny * kontrakt na 36-42 h tygodniowo (pełen etat) z możliwością nadgodzin * kontrakty min. roczne * umowa o
   
Imieniny
Imieniny obchodzą:
Adelajda, Cyntia, Dobiegniew, Feliks, Gerard, Gerarda, Hiacynta, Maciej, Marcin, Martyna, Sebastian, Teofil, Adalgunda, Adelgunda, Piotr.

                                                                                               

 

Portal Twoje UK to portal informacyjno - ogłoszeniowy, który zawiera ogłoszenia  londyn , ogłoszenia uk i informacje o firmach dla mieszkańców Polski na terenie UK. Dzięki nam możesz dodać ogłoszenie w wielu kategoriach i zarazem możesz wypromować za darmo swoją firmę. Zapraszamy do przeglądania ofert ogłoszeniowych z Londynu. Twoje UK to doskonałe miejsce na promocję Twojej firmy, dodawanie ogłoszeń oraz wymianę informacji. Twoje ogłoszenia uk na naszym portalu Twoją szansą na udany biznes. Ogłaszaj się w Londynie za darmo. Twoje UK to doskonałe miejsce na promocję Twojej firmy, dodawanie ogłoszeń oraz wymianę informacji. 
Portal Twoje UK - praca Anglia to doskonałe miejsce dla Ciebie.

Już teraz w naszym portalu można znaleźć ogłoszenia podzielone na dane regiony. Specjalnie dla Was na stronie znajduje się się dział " praca uk ". Dzięki czemu  praca Londyn jest w twoim zasięgu.  poświęcony w całości pracy w tym regionie.

tagi:  ogłoszenia londyn , ogłoszenia uk , praca anglia , praca Londyn

 


 

                                                                           

.                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © - 2015 Twojeuk-com. All Rights Reserved