Pijani pasażerowie wszczęli bójkę na pokładzie Wizz Air

Pijani pasażerowie wszczęli bójkę na pokładzie Wizz Air

Dwóch pijanych Brytyjczyków wszczęło bójka na pokładzie samolotu Wizz Air. Oberwało się nawet pilotowi. Okazało się, że mężczyźni jeszcze przed lotem z Gatwick zachowywali się głośno.

Ten lot samolotem linii Wizz Air z Wielkiej Brytanii dla Grecji z pewnością pozostanie niemiłą pamiątką w pamięci wielu podróżnych. Dwóch mężczyzn skutecznie uprzykrzało innym osobom przelot samolotem.

Podróżni relacjonowali, że dwóch mężczyzn zachowywało się „głośno i obraźliwie” jeszcze na lotnisku Gatwick. Mieli chwalić się, że pili od kilku godzin. Na pokładzie dołączył do nich kolega z alkoholem. Procenty podgrzały nastroje, aż doszło do wybuchu agresji.

Jeden z mężczyzn usiadł na nie swoim miejscu. Gdy poproszono go, żeby się przesiadł, zaczął wyzywać innych pasażerów. Podczas lotu upojeni alkoholem mężczyźni mieli też palić papierosy. Bójka rozpoczęła się po tym, gdy stewardessa poinformowała ich, że policja eskortuje ich z samolotu, gdy znajdą się w Grecji. Jeden z agresorów zaczął bić ludzi.

Po wylądowaniu w Grecji z kokpitu wyszedł pilot. Próbował uspokoić pijanych pasażerów. Miał on również dostać cios od agresywnego mężczyzny. Ostatecznie główny sprawca bójki został wyprowadzono z samolotu przez policję.

Pozostali pasażerowie przez dwie godziny składali zeznania. Natomiast powrotny lot do Wielkiej Brytanii został odwołany.

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako