Bruksela: Mężczyzna wepchnął obcą sobie kobietę pod nadjeżdżające metro. Szokujące nagranie

Bruksela: Mężczyzna wepchnął obcą sobie kobietę pod nadjeżdżające metro. Szokujące nagranie

Sieć obiegło nagranie z brukselskiej stacji metra, na którym młody mężczyzna bez powodu wpycha pod nadjeżdżający pociąg 55-letnią kobietę. Maszyniście w ostatniej chwili udało się wyhamować.

Do zdarzenia doszło wieczorem 14 stycznia na stacji metra Rogier. 23-letni mężczyzna wepchnął pod nadjeżdżający skład niczego nieświadomą kobietę. Wszystko zarejestrowały kamery CCTV. Mężczyzna rozgląda się nerwowo, a następnie podbiega do kobiety i spycha ją na tory. Zaskoczona ofiara bezwładnie spada na tory i uderza głową w szyny. Na szczęście maszyniście udało się zahamować, co uratowało kobiecie życie.

23-latka ujęto w pobliżu zdarzenia. Jeden z pasażerów uderzył mężczyznę. Na razie nie podano do informacji tożsamości sprawcy. Najprawdopodobniej odpowie on za próbę nieumyślnego spowodowania śmierci. 55-letnia kobieta została w stanie szoku przewieziona do szpitala. Nie ma żadnych poważniejszych obrażeń. Do placówki trafił również maszynista, który uratował jej życie – mężczyzna także był w szoku.

 

Link do nagrania:

https://www.youtube.com/watch?v=JaHdDqjT2xE

Dołącz do dyskusji:

Komentujesz jako